Darbelių paroda „Noriu, moku, galiu...“

Gruodžio 3 dieną mūsų mokykloje vyko paroda ,,NORIU. MOKU.GALIU‘‘ . Parodos dalyviai - technologijų mokytojos Dolitos Luotienės penktų ir septintų klasių mokinės. Mergaitės eksponavo I trimestro metu sukurtus darbelius, kurios net pačios darbų grožiu liko nustebintos.

Penktokės, besimokydamos elemtariausių siuvimo dygsnių, su mokytojos pagalba sugebėjo pasiūti nuostabų šunytį ir iš batų dėžės jam sukurti namą – būdą.

Septintokės mokėsi vėlimo technologijų. Sausuoju vėlimo būdu kūrė nuotaikingus projektinio darbo mečkučius Tedžius, o šlapiuoju vėlimo būdu gamino knygai viršelį. Knygutės puslapius tonavo kava arba arbata. Tai bus puiki dovanėlė šeimos nariui. Urtei, Gabijai ir Aušrai liko laiko ir gėlei.

Kiek dar daug liko neįvardytu technikų, kurios padėjo šiems darbeliams atrodyti tik dar geriau. O kiek jos dar šiemet žada išmokti!

Mokytojai Dolitai eksponuoti darbus padėjo LEU studentės Aušra, Evelina, Akvilė ir Diana, atliekančios technologijų pedagogikos praktiką.

Parodėlė vyko tik vieną dieną, kas nespėjo aplankyti, pasidžiaukime drauge dar sykį mūsų mokylos puslapyje.

Mokytoja Dolita