Civilinės saugos pratybos

2014 m. spalio 7 d. 10 val. 50 min. mokykloje vyko civilinės saugos pratybos.

Praktinėje civilinės saugos pratybų dalyje buvo numatyta mokyklos bendruomenės narių evakuacija iš mokyklos pastato. Direktorei pranešus per vidinę mokyklos įgarsinimo sistemą apie imituojamą ekstremalią situaciją, darbuotojai ir mokiniai iš mokyklos pagrindinio pastato sėkmingai evakavosi pro evakuacinius išėjimus ir susirinko nurodytoje vietoje - mokyklos sporto aikštyne.

Pratybų tikslas buvo praktiškai išbandyti mokinių bei darbuotojų evakuaciją, mokyti mokyklos bendruomenę, kaip elgtis mokykloje iškilus grėsmei, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą. Pratybos susilaukė didelio mokyklos bendruomenės susidomėjimo, todėl tikimės, kad jos buvo naudingos ne tik mokiniams, bet ir visai mokyklos bendruomenei, primindamos visiems, kaip reikia elgtis evakuacijos metu.