Profesinio veiklinimo vizitas

Šių metų spalio 16 dieną mūsų mokyklos 8b, 9b klasių keturiolika mokinių dalyvavo Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) organizuotame renginyje „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2014“, kuris vyko LITEXPO.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su beveik visomis Lietuvos aukštųjų ir profesinių technikos mokyklų Profesinio ugdymo programomis (nuo profesinio iki aukštojo) aprangos ir tekstilės pramonės sektoriuje, atlikti specialias užduotis, pabūti kirpėjams modeliais.

Kolekcijų pristatymo erdvėje stebėjome specialios kolekcijos pristatymą „BŪK MATOMAS - TAI MADINGA“, kurios metu specialia šviesą atspindinčia plėvele dekoruotus viršutinius drabužius pademonstravo jaunieji modeliai. Kūrybingas jaunųjų dizainerių kolekcijas pristatė Šiaulių profesinio rengimo centro, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos, Vilniaus siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos, Vilniaus dailės akademijos,

Vilniaus kolegijos, Vilniaus dailės akademijos, Vilniaus kolegijos studentai.

Viršuliškių mokyklos “Ugdymo karjerai” būrelio vadovė Danutė Važgėlienė