„Sveikuoliukai“ mini pasaulinę psichikos sveikatos dieną

2014 m. spalio 10 dieną buvo minima Pasaulinė psichikos diena. Mokykla įsijungė į Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Viešosios įstaigos „Psichikos sveikatos perspektyvos“ organizuojamą projektą „Atverk paguodos skrynelę“, kurio tikslas - prisidėti prie vaikų psichikos sveikatos stiprinimo, suteikiant mokyklos vaikams žinių ir priemonių padedančių saugoti ir rūpintis savo ir artimųjų psichikos sveikata. Minint Pasaulinę psichikos dieną ketvirtų klasių mokiniai ir sveikos gyvensenos būrelio „Sveikuoliukai“ nariai dalyvavo užsiėmimuose, kuriuose mokiniai sužinojo apie psichikos sveikatą, išmoko atpažinti ir įvardinti savo išgyvenimus bei įgijo priemonių, kurios padės saugoti ir rūpintis savo emocine sveikata: užsiėmimo metu jie patys lankstė ir dekoravo iš anksto parengtą kartotinės dėžutės maketą – „paguodos skrynelę“, kurioje vėliau galės kaupti subjektyviai emociškai svarbius daiktus. Aplankius blogai nuotaikai, vaikai bus skatinami atsidaryti „paguodos skrynelę“, apžiūrėti ten sudėtus daiktus bei prisiminti su tais daiktais susijusias šiltas ir laimingas akimirkas.