4B klasės mokinių viešnagė sodyboje „Grikucis“

Rugsėjo 26 d.4 b klasės mokiniai lankėsi sodyboje „Grikucis“ Pamerkiuose. Kelionė buvo smagi, nes vykome traukiniu. Ten mus pasitiko labai malonūs šeimininkai Laima ir Kostas. Į sodybą gali įeiti ne kiekvienas, o tik tas, kuris pyktį, nepakantumą, nenorą dirbti palieka už didelių ir aukštų sodybos vartų. Tai mes padarėm ir įžengėm į sodybą. Šeimininkai pirmiausia mus pavaišino grikių pyragu ir kvapnių žolelių arbata. Vėliau dalyvavome edukacinėje programoje „ Vilnos vėlimo grožybės“, „Kas išdroš gražesnį šaukštą?“

Baigę darbus, žaidėme įvairius žaidimus, vaikščiojome su kojokais, klausėmės pasakojimo apie paukštelius, gyvenančius šiuose miškuose.

O didžiausias smagumėlis buvo ragauti ant laužo išvirtą sriubą ir krosnyje keptas bulves. Jau visai vakare pilni įspūdžių ir gerų emocijų parbildėjom traukinuku atgal.

Mokytoja Rūta Ramanauskienė