Mokykloje nuo rugsėjo mėnesio vykdomas projektas „Pozityvi ir gyvybinga šeima“.

Mokykloje nuo rugsėjo mėnesio vykdomas projektas "Pozityvi ir gyvybinga šeima, pagal Lietuvos Respublikos socialinės ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų programą. Projekto tikslas – skatinti savarankiško ir gyvybingo šeimos instituto kūrimąsi, suteikiant projekto dalyviams žinias ir praktinius įgūdžius, kurie padės formuoti naują šeimos vaikų auklėjimo filosofiją, paremtą pozityvia disciplina ir pozityviais tėvystės įgūdžiais; skatins šeimoje efektyvią komunikaciją ir efektyvius tarpasmeninius santykius, bendrą visų šeimos narių atsakomybę už šeimos gyvenimą.

Projekto metu organizuojami:

Pozytivios Tėvystės Įgūdžių Lavinimo Programa

Preliminarus „P.E.T.” programos „POZITYVI IR GYVYBINGA ŠEIMA“ mokymų - užsiėmimų grafikas, Vilniaus Viršuliškių vidurinėje mokykloje

Grižti atgal >>