Priešmokyklinės grupės mokinių tėvelių dėmesiui

  2014 - 08 - 22

Rugpjūčio 27 dieną (trečiadienį), 18.00 valandą, 107 kabinete, vyks priešmokyklinės grupės mokinių tėvelių susirinkimas.
Kviečiame dalyvauti tik sutartis pasirašiusius ir priimtų mokinių tėvelius.

Renginys Botanikos sode

  2014 - 05 - 28

Dar prieš Velykas 7-ų klasių mokinės su savo technologijų mokytoja įgyvendino ekonomikos mokytojos Jūratės Raudoniūtės pasiūlytą idėją: dalyvauti konkurse „Žalioji palangė“ - mokyklos fojė pakvipo pavasariu...
2014 m. Viršuliškių mokyklos veiklos organizuojamos Kristijono Donelaičio metams pažymėti. Todėl ir palangė buvo pavadinta „Saulelė vėl atkopdama budina svietą“. Gėlių loveliai prisodinti ankstyvųjų pavasarinių gėlių (raktažolės, hiacintai, kompozicijai papildyti gebenės, soleirolija, žalių augalų mixas, kviečiai). Iš žurnalų iškarpyta drugeliai, kurie papuošė stiklus, o tarp augalų „patupdyta“ paukšteliai, kurie pagaminti iš sumuštinių iešmelių, rafijos likučių ir spalvoto popieriaus atraižėlių. Nužydėjus hiacintams ir peraugus kviečiams, į lovelius prisodinta sezoninių vienmečių gėlių.

Skaityti toliau

Šeimos savaitės renginys viktorina „KARTU MES-JĖGA“

  2014 - 05 - 21

Gegužės 14 d. mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas 1-4 klasių mokinių ir tėvų tarpasmeniniai pagalbai skatinti. Renginio metu mokiniai kartu su tėveliais praleido daug šaunaus laiko, puikiai atliko viktorinos užduotėles: skaitė, rašė, atsakinėjo į klausimus, ieškojo skirtumų, bandė atpažinti tėveliams geriau prisimenamas pasakas. Kiekviena komanda, kurią sudarė vienas iš vaiko tėvų/globėjų ir vaikas, gavo apdovanojimą pagal surinktus taškus ir įrodė, jog tėvai kartu su vaikais yra dviguba JĖGA.

Skaityti toliau

Kviečiame rinkti „Metų žaliąją palangę“

  2014 - 05 - 20

Sveiki visi,
mes kūrėme palangę ir patekome į finalą. Dabar reikia Jūsų palaikymo palangei, kurios nuotrauka matote šalia. Balsuoti galite, jei turite prisijungimą prie facebook'o. Prašau nepatingėti... ir paspaudus apačioje esančią nuorodą, prisijungti prie facebook'o ir paspausti "like". Ačiū Jums, palaikykite savus - Viršuliškių mokyklą ir jos mokinius...
Balsavimas iki gegužės 22 d. ketvirtadienio.
Kviečiame rinkti „Metų žaliąją palangę“, kurios balsavimai šiuo metu vyksta https://www.facebook.com/ljgc.gamtininkucentras

Kviečiame į skautišką stovyklą

  2014 - 05 - 19

Šių metų gegužės 23-25 dienomis organizuojama skautiška stovykla gamtoje ant Nėries kranto 30 km nuo Vilniaus.
Vyksime traukiniu iki sustojimo „Lazdėnai“, toliau keliausime pėsčiomis.
Stovyklos kaina: 50 Lt.

Registracija:
mokytojas Vilgimantas Mečkauskas (tel.: (8 640) 24 053).

Šokių diena

  2014 - 05 - 19

Galite tikėti, galite netikėti, bet mūsų mokykloje koncertavo Rytis Cicinas... Aš ten buvau, viską mačiau, mane iškvietė šokti... ir paliko..., nes po to kvietė kitą ir dar trečią. Bet užtat autografą jo turiu...
Buvo ir daugiau „įžymybių“. Todėl, kad vyko tradicinis 5-8 klasių mokinių šokių konkursas „Judam muzikos ritmu“.

Skaityti toliau

Kviečiame dalyvauti mokyklos himno žodžių rinkimuose

  2014 - 05 - 16

Herbą turime, bet mokyklai reikia naujo himno... Jau antrą kartą himno rinkimai nukelti. Ir pagaliau turime keletą variantų eilių skirtų mokyklai – Viršuliškių mokyklai. Iš 23 mokyklos klasių himno žodžius pristatė tik 6: 8B , 7A, 7B, 6A, 6B, 5C klasės. Buvo rimtų, buvo linksmų, buvo sunkių ir lengvesnių. Kviečiame aktyviai dalyvauti himno žodžių rinkimuose, kurie vyks gegužės 19 – 30 dienomis

Skaityti toliau

Šeimų sporto festivalis

  2014 - 05 - 15

Ech, ir teisus gi tas Marijonas...

... geriau negyvent negu visai netikėti.
Nenuleidžiam galvos,
Net jeigu mums nesiseka devynis kartus iš eilės.
Juk mes ne iš tų, kur pralaimi dar nenugalėti...

Skaityti toliau

Draugiškos estafetės

  2014 - 05 - 14

Dar Antikos laikais sakyta: „Jei nori būti gražus – bėgiok, jei nori būti protingas – bėgiok, jei nori būti sveikas – bėgiok!“ Tad 1A klasės komanda ir l/d „Žilvitis“ priešmokyklinukų mažieji sportininkai, nutarę būti ir gražūs, ir protingi, ir sveiki, gegužės 14 dieną susirinko mokyklos stadione bei išbandė savo jėgas estafetėse.

Skaityti toliau

"Abėcėlės" šventė

  2014 - 05 - 08

Gegužės 8 dieną mokyklos aktų salė pasipuošė raidelėmis. Čia vyko pačių mažiausių pradinukų – pirmokų „Abėcėlės“ šventė. Jai buvo ruoštasi iš anksto, repetuota beveik kiekvieną dieną. Pirmokėliai dailės ir technologijų pamokų metu patys pasigamino karūnėles su raidėmis, mokėsi eilėraštukus. Ypač stengėsi ruošdami dovanėles mamytėms, į gėlėmis dekoruotus sąsiuvinukus dailiai surašė eilėraščius, palinkėjimus, piešė mamyčių portretus, puokštes, saulutes, savo delniukus...

Skaityti toliau

Svečiuose aktorius skaitovas Raimundas Lukšas

  2014 - 05 - 05

Kad lietuvių kalbos mokytojų pamokos nenusibostų, o žodis skambėtų įtaigiau nei paprastai, kad kūriniai „atgytų“, verta paklausyti profesionalaus kūrinių skaitymo.

Gegužės 5 dieną lietuvių kalbos mokytoja Lijana Virbalienė į mokyklą pakvietė aktorių skaitovą Raimundą Lukšą. Jis skaitė garsaus prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi filosofinės pasakos ištraukas

Skaityti toliau

Minint Lietuvos dešimtmetį ES – lietuviškos šypsenos Europai

  2014 - 04 - 30

Trečiadienį, balandžio 30 d. Lietuvai minint narystės ES dešimtmetį, mūsų mokyklos 6-7 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Padovanok savo šypseną Europai" Daukanto aikštėje, kurios metu buvo suformuota didžiulė „gyva" ES vėliava ir nusiųstos lietuviškos šypsenos Europai. Visus sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti toliau

Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokytojai mokosi iš kolegų

  2014 - 04 - 18

Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokytojai mokosi iš kolegų. Balandžio 17 dieną vyko į kvalifikacijos tobulinimo renginį - edukacinę kelionę „Darbo patirtis: ugdymas kaip vertinimas“. Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje susipažino su mokinių vertinimo sistema, taip pat vykdytu projektu „Mokomės kitaip“, kurio dėka mokinių kompetencijų ugdymas integruotas į ugdymo procesą.

Skaityti toliau

Išvyka į prezidentūrą

  2014 - 04 - 16

Balandžio 13d., Verbų sekmadienį, mūsų mokyklos 4A ir 3B klasių mokiniai kartu su mokyklos direktore R. Mečkauskiene, keletu mokytojų ir tėvelių lankėsi Prezidentūroje, kurioje vyko renginys, skirtas artėjančioms šv. Velykoms.
Čia Nacionalinio dailės muziejaus darbuotoja mums įdomiai papasakojo apie pasiruošimą Velykoms, supažindino su šios šventės papročiais ir tradicijomis. Žiūrėjome vaikų etnografinio ansamblio pasirodymą. Po to smagiai ridenome margučius, iš medžiagos ir siūlų gaminome Velykų paukštį.

Skaityti toliau

Seminaras Britų ambasadoje

  2014 - 04 - 15

Balandžio 11 dieną Didžiosios Britanijos ambasadoje vyko Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti organizuotas seminaras mokytojams ir švietimo darbuotojams „Aktyvūs mokymo metodai dėstant nusikaltimų žmoniškumui temas“. Mūsų mokyklai atstovavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Adomaitienė ir istorijos mokytoja metodininkė Nijolė Bernotavičienė. Renginyje mokytojai pasakojo savo įspūdžius ir pristatė mokomąją metodinę medžiagą, metodikas, su kuriomis susipažino stažuočių Jungtinėse Amerikos Valstijose, Izraelyje, Lenkijoje metu.

Skaityti toliau

Seminaro ,,Kūrybiškumui palanki aplinka – mokinių ugdymo(si) sėkmės prielaida" akimirkos

  2014 - 04 - 15

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos kartu su ,, Genio“ pradinės mokyklos ir Žemynos progimnazijos mokytojomis dalyvauja projekte ,,Pradinio ugdymo tobulinimas“. Projekto tikslas – sudaryti prielaidas veiksmingiau ugdyti pradinių klasių mokinių praktinius, problemų sprendimo gebėjimus ir kūrybiškumą.

Skaityti toliau

Sveikiname projekto “Kalbų Kengūra” 2014 m. nugalėtojus

  2014 - 04 - 13
Sveikiname projekto „Tavo Žvilgsnis“ 2014 nugalėtojus

  2014 - 04 - 13
Sveikiname konkurso laureatus!

  2014 - 04 - 12

Sveikiname Vilniaus miesto moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabrinis vainikėlis“ 2014 laureatus!!!
Laureatų sąrašas

Linksmų Šv. Velykų

  2014 - 04 - 10
Balandžio 1-osios pokštas

  2014 - 04 - 01
Respublikinis mokinių dainų festivalis „Dainos iš tremties“

  2014 - 03 - 27

2014 m. kovo 25 d. mokykloje vyko respublikinis mokinių dainų festivalis „Dainos iš tremties“ skirtas prisiminti trėmimų operaciją „Priboj“ („Bangų mūša“), 1949 metais kovo 25 dieną sovietų valdžios pradėtą prieš Lietuvos gyventojus...
Renginį inicijavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.


Skaityti toliau

Pasaulinė vandens diena

  2014 - 03 - 22

Kovo 21 dieną mokiniai skaitė įsimintinas informacines tezes apie vandenį, išradingai pateiktas ant laiptų pakopų. I – ojo aukšto fojė 7 B klasės mokinės Agnė Juškaitė ir Elžbieta Maldutytė agitavo gerti tyrą vandenį, o ne saldžiuosius gazuotus gėrimus. Buvo siūloma atsigerti vandens prieš valgant pietus, aiškindama, kad tai viena iš sveikos mitybos taisyklių.


Skaityti toliau

1-4 kl renginys ,,Paukščiai sugrįžta“

  2014 - 03 - 21

Kovo20 dieną mokykloje vyko1-4 kl. mokinių renginys „Paukščiai sugrįžta“, skirtas Žemės dienai. Sakoma, kad apie 40 paukščių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į šiltesnius kraštus, o pavasarį, kovo 10 d., grįžta atgal į tėviškę.
Renginys buvo pradėtas etnokultūrine sinteze – folkloro būrelis ,,Viršulis“padainavo dainą ir pašoko ratelį apie pavasarį. Visi mokiniai ne tik patys pabuvo įvairiais paukšteliais, bet ir vaidino, dainavo, šoko, pasakojo apie paukščius, jų gyvenimą, pristatė paukščių pamėgdžiojimus.

Skaityti toliau

Lietuvių kalbos olimpiada

  2014 - 03 - 20

Kovo 18 dieną mūsų mokykloje vyko lietuvių kalbos olimpiados pirmasis turas. Olimpiadoje dalyvavo 3-4 klasių mokiniai. Į antrąjį turą pateko šie mokiniai:
1. Tadas Kariniauskas (3b klasė)
2. Justina Paškelevičiūtė (4a klasė)

Linkime jiems sėkmės kitame etape, kuris vyks Vilniaus mieste.


Svečiuose Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro atstovai

  2014 - 03 - 18

2014 metų kovo 17 dieną grupė 10b klasės mokinių lankėsi Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre, Kalvarijų g. 159. Profesinio mokymo centro dėstytojai supažindino mokinius su Inžinerinės pramonės sektoriniu praktinio mokymo centru. Mokiniai pamatė naujausią rinkoje egzistuojančią inžinerinės pramonės srities įrangą, buvo supažindinti su automatinių mašinų darbu, stebėjo ir patys sudalyvavo mokymo procese, o kovo 18 dieną jau mūsų mokykloje lankėsi šio mokymo centro atstovai, kurie pristatė 10a, b klasių mokiniams studijų galimybes centre, mokymo programas, supažindino su naujovėmis, karjeros galimybėmis.


Ekskursijos ir susitikimo akimirkos

Gerb. mokytojai, tėveliai, buvę mokyklos mokiniai, ir prijaučiantys mūsų mokyklai

  2014 - 03 - 17

Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnį, iki 2 proc. nuo sumokėto pajamų mokesčio Jūs galite skirti Jūsų pasirinktai organizacijai iki kiekvienų metų gegužės 1 d.
Iš anksto nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie ketina paremti Viršuliškių mokyklą!
Čia rasite informaciją, kaip skirdami 2 proc. nuo sumokėto pajamų mokesčio Jūs galite paremti Viršuliškių mokyklą!


Nepriklausomybės atkūrimo dienos (Kovo 11-osios ) 24-čio minėjimas

  2014 - 03 - 12

Kovo 10 d. mokykloje vyko renginys, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienos (Kovo 11-osios ) 24 -čiui paminėti. Minėjimo metu buvo apdovanoti mokykloje organizuoto Talentų šou jaunieji talentai ir gražiausio, originaliausio, aukščiausio kiaušinio konkurso nugalėtojai.
Minėjime dalyvavo Krašto apsaugos savanoriškų pajėgų (KASP) bigbendas, vadovaujamas kapelmeisterio kapitono Ričardo Čiupkovo. Su šiuo bigbendu mokyklą jau daug metų sieja nuoširdi draugystė.
Minėjime dalyvavo 3, 4, 5, 6, 7, 8 klasių moksleiviai ir dėstantys mokytojai. Tai buvo graži pilietiškumo pamoka. Moksleiviai šiltai plojo kariams už jų atliktus muzikinius kūrinius.


Užgavėnių dūmams išsisklaidžius...

  2014 - 03 - 07

Vasario 24 – kovo 3 dienomis antrame aukšte pradinių klasių korpuse buvo nejauku... čia vyko UŽGAVĖNIŲ KAUKIŲ“ PARODA – KONKURSAS „ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO...“, kur eksponuotos net 99 kaukės. Visiems parodos konkurso dalyviams (išskyrus tuos, kurie pamiršo užsirašyti savo vardus, pavardes ir klases ant kaukių) buvo įteiktos padėkos. Už įdomias, neįprastas, keistas kaukes net 11 mokinių buvo apdovanota diplomais.

Skaityti toliau

Papuoškime mokyklą margučiais

  2014 - 03 - 06

Laukiame pavasario... seniai nutirpo sniegas, dažniau pašviečia, labiau šildo saulutė, galų gale išvijome žiemą per Užgavėnes ir visi laukiame... Laukiame ir gražiausios pavasario šventės – Velykų su margučiais. Todėl PAPUOŠĖME MOKYKLĄ MARGUČIAIS...
Sveikiname pačių pačiausių margučių autorius!

Skaityti toliau

Kaziuko mugės šurmulys mokykloje

  2014 - 03 - 05

Kovo 4 – oji – netradicinių veiklų diena. Koridoriuose šurmuliavo Kaziuko mugė, mokyklos kieme vyko Užgavėnių šventė.
Mūsų mokyla tur itradiciją kasmet organizuoti mokykloje Kaziuko mugę. Vaikai mugės labai laukia, kartu su savo tėveliais jai ruošiasi: gamina įvairius dirbinius, kepa skanėstus. Prekeiviais tapo 1-10 klasių mokiniai, pirkėjais – visa mokyklos bendruomenė.
Mokiniai pastebėjo, kad smagu patiems užsidirbti, bet nelengva.
Dėkojame mokyklos bendruomenei už tradicinėmis tapusių švenčių puoselėjimą!

Skaityti toliau
2013 – 2014 m. m. Pradinių klasių kovo mėnesio konsultacijų grafikas

  2014 - 03 - 04

Vilniaus Viršuliškių mokyklos

2013 – 2014 m. m. pradinių klasių kovo mėnesio konsultacijų grafikas

Parengė pradinio ugdymo skyriaus vedėja Janė Darafėjienė

Peržiūrėti konsultacijų grafiką

Viršuliškių mokykla kviečia

  2014 - 03 - 03

BŪSIMUOSIUS PENKTOKUS IR JŲ TĖVELIUS!

Š. m. kovo 13 d., ketvirtadienį, vyks atvirų durų diena.
Bus vedamos atviros pamokos.

Detalesnę informaciją skaitykite čia

2013 – 2014 m. m. Kovo mėnesio konsultacijų grafikas

  2014 - 03 - 03

Vilniaus Viršuliškių mokyklos

2013 – 2014 m. m. kovo mėnesio konsultacijų grafikas

Parengė pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Vaida Babravičienė

Peržiūrėti konsultacijų grafiką

Vilniaus miesto anglų k. olimpiados nugalėtoja

Mūsų mokyklos 4A klasės mokinė
VIKTORIJA PETRAŠEVIČIŪTĖ
vasario 27 d. dalyvavo Vilniaus miesto anglų k. olimpiadoje ir užėmė I – ąją vietą.
Sveikiname tave, Viktorija!

Tu šaunuolė!

Viršuliškių mokykla kviečia

BŪSIMUOSIUS PIRMOKUS IR JŲ TĖVELIUS!

Š. m. kovo 5 d., trečiadienį, vyks atvirų durų diena:

9.30 val. Susitikimas mokyklos aktų salėje
10.00 val. Mokyklinė arbata
10.15 val. Susipažinimas su mokykla
18.30 val. Aktų salėje įvyks būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas

Plačiau skaitykite čia

Užgavėnių kaukių paroda

Šią savaitę (vasario 24 - 28 dienomis), Viršuliškių mokyklos 2 aukšte, vyksta Užgavėnių kaukių paroda.

Kviečiame apsilankyti

Užgavėnių kaukės

Viktorina „Šalis ta – Lietuva vadinas"

Vasario 12 dieną vyko pirmų - antrų klasių, o vasario 13 dieną trečių - ketvirtų klasių mokinių viktorina „Šalis ta – Lietuva vadinas“ skirta Vasario 16 – ajai paminėti. Džiugu, kad pradinukai tiek daug žino apie savo Tėvynę, išmano Lietuvos istoriją, geografiją, domisi sporto pasiekimais.

Skaityti toliau

Vasaris - sveikatingumo mėnuo

Visoje Lietuvoje vasaris buvo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Šį mėnesį įvairiais sveikatingumo renginiais siekiama kuo daugiau visuomenės dėmesio atkreipti į sveikos gyvensenos naudą, grūdinimosi svarbą, judėjimą bei aktyvų laisvalaikio leidimą.

Lenk medį, kol jaunas, o sveikata rūpinkis, kol sveikas - byloja mūsų senolių išmintis.

Skaityti toliau

Meninio skaitymo konkurso ,,Su knyga – per pasaulį“ nugalėtoja

2b klasės mokinė Austėja Lyvaitė vasario 6 d. Vilniaus miesto 1 - 2 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse ,,Su knyga – per pasaulį“ atstovavo mokyklą baigiamajame etape. Jai įteikta geriausios skaitovės padėka.
Sveikiname, džiaugiamės ir linkime sėkmės.

Skaityti toliau


2013 – 2014 m. m. vasario mėnesio konsultacijų grafikas

Vilniaus Viršuliškių mokyklos

2013 – 2014 m. m. vasario mėnesio konsultacijų grafikas

Parengė pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Vaida Babravičienė

Peržiūrėti konsultacijų grafiką

Meninio skaitymo konkurso ,,Su knyga – per pasaulį“ nugslėtoja

2b klasės mokinė Austėja Lyvaitė vasario 4 d. Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Su knyga – per pasaulį“ II etape užėmė I vietą ir vasario 6 d. atstovaus mokyklą baigiamajame etape. Sveikiname, džiaugiamės ir linkime sėkmės.

Skaityti toliau

Užsienio kalbų savaitė

Pirmadienio rytą mokytojus ir mokinius mokykla pasitiko pasipuošusi baltai. Ant kiekvienų kabineto durų kabėjo baltos eglutės, elniai, rogės, besmegeniai ir kiti paveikslėliai, kurie simbolizuoja žiemą. Ant paveikslėlių mokiniai užrašė žodžius anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Tokiu būdu mokiniai buvo skatinami pažinti, atrasti.

Skaityti toliau

Konkursui „Nuostabiausia Kalėdų dovana“ pasibaigus...

Žiemos šventės baigėsi, tačiau dovanos – ne... Didelis būrys mūsų mokyklos mokinių dalyvavo konkurse „Nuostabiausia Kalėdų dovana“ ir piešė, aplikavo įvairiomis technikomis piešinius Kalėdų tema. Garbinga komisija rinko nugalėtojus iš visos Lietuvos. Džiugu, kad net keturi mūsų mokyklos mokiniai užėmė prizines vietas ir gavo atminimo dovanėles.

Skaityti toliauhttp://apkabinkimezeme.lt/apkabinkime-zeme-valentino-diena-aprasymas/
Renginys „Kalbos savaitė“

„Taisyklinga kalba – būtinas kultūringo žmogaus požymis.“ Todėl visą savaitę (nuo 2014-01-27 iki 2014-01-31) 1-2 klasių mokiniams vyko renginys „Kalbos savaitė“, kurį vedė mokyklos logopedė Justina Grušauskaitė. Susiskirstę į grupes mokiniai rungėsi atlikdami kalbines užduotis, taip tobulino savo kalbinius įgūdžius ir susipažinę su kultūringos ir mandagios kalbos taisyklėmis, stengėsi jų laikytis bendraudami vieni su kitais.

Skaityti toliau

Popietės "Iš pasakų skrynios"

Visą savaitę (nuo 2014-01-20 iki 2014-01-24) pradinių klasių mokiniams vyksta popietės "Iš pasakų skrynios". Močiutės, tėveliai, mokytojos ir mokiniai skaito, seka lietuvių liaudies pasakas. Vaikai jas iliustruoja.
Mokinių piešiniais puošiame mokyklą.

Žiūrėti nuotraukas

Tėvelių susitikimas su dalykų mokytojais

Gerb. 1-10 kl. mokinių tėveliai, globėjai ir rūpintojai,

kviečiame Jus š. m. vasario 6 d., ketvirtadienį, 16.30-19.00 val. į susitikimą su dalykų mokytojais.
Susitikimo metu galėsite individualiai pabendrauti su ugdymo sričių specialistais, aptarti mokinių ugdymo(si) pažangą ir pasiekimus, išsiaiškinti Jums rūpimus klausimus.
Pastaba: I a. fojė skelbimų lentoje rasite informaciją apie mokytojų darbo vietas (kabinetų numerius), kuriose lauks Jūsų.
Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Mokyklos administracijaŠaltukui paspaudus...
1 - 5 klasių mokiniai Į mokyklą gali neiti oro temperatūrai esant 20 laipsnių šalčio ar žemesnei.
6 – 12 klasių mokiniai Į mokyklą gali neiti oro temperatūrai esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei.
Mokykla ir mokytojai dirba bet kokiu oru.
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija pataria, kaip saugotis šalčio
Gripas
Kas yra gripas?
Gripas – tai ūminė kvėpavimo takų infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu. Skirtingai nuo kitų kvėpavimo takų infekcijų, gripas sukelia ūmią ligą ir yra pavojingas dėl sukeliamų komplikacijų. Kasmet gripu suserga 5-10 proc. gyventojų. Gripu užsikrėsti galima tiesiogiai kontaktuojant su sergančiuoju, arba naudojantis jo daiktais (gripo virusas ant daiktų išlieka gyvybingas net 24 – 48 val.).

Skaityti toliau

Goethe’s instituto paroda „Matematika gyvai“

Šių metų sausio 14 dieną šeštų, aštuntų klasių vokiečių kalbą besimokančių mokinių grupė dalyvavo Goethe’s instituto parodos „Matematika gyvai“ VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilnius atidaryme.
Per parodos atidarymą vyko inžinieriaus, žurnalisto ir knygų autoriaus Joachimo Heckerio matematikos šou „Matematika – tai joks stebuklas.

Skaityti toliau

Aš prisimenu, kodėl esame laisvi...

Segame tautinę juostelę į atlapą kartu su neužmirštuolės žiedeliu... Žinome, kad gyvename mūsų Lietuvoje, mūsų gimtinėje, mūsų tėvynėje – laisvoje ir nepriklausomoje... Prisimename prieš dvidešimt trejus metus gynusius, dainavusius, žuvusius ir iškovojusius tą laisvę, kurią turim – mūsų laisvę, tam, kad „ateities kartos galėtų kurti savo sėkmės Lietuvą. Oriai ir savarankiškai. Nuo svetimųjų valios nepriklausomoje valstybėje...“

Skaityti toliau

Jau vyksta būsimųjų pirmokų registracija

VILNIAUS VIRŠULIŠKIŲ MOKYKLOJE (Viršuliškių g. 7)
JAU VYKSTA BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ REGISTRACIJA,
PRIIMAMI DOKUMENTAI.

REIKALINGA:
1. TĖVŲ PRAŠYMAS ir VAIKO duomenų lapas (pildoma mokyklos duotos formos);
2. VAIKO GIMIMO LIUDIJIMAS arba PASAS (kopija);
3. 2 NUOTRAUKYTĖS (dokumentams: 1 mokinio asmens bylai, 2 - mokinio pažymėjimui; kitoje pusėje užrašyti vaiko vardą ir pavardę);
4. MEDICININIAI DOKUMENTAI (iš poliklinikos FORMA Nr.026/a; būtina pristatyti iki rugpjūčio 31 d.);

Vaikų piešinių konkursas „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“

VšĮ „PoliPRO“ rengia kasmetinį vaikų piešinių konkursą „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“. Pagrindinė įstaigos veikla – pagalba ieškant dingusių be žinios asmenų. VšĮ „PoliPRO“ tikslas – operatyviai informuoti visuomenę apie dingusį asmenį ir padėti kuo greičiau jį surasti. 2013 m. rugsėjo 10–gruodžio 20 d. rengė kasmetį vaikų piešinių konkursą „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“, kuriame dalyvavo 5-10 kl. mūsų mokyklos mokiniai.

Skaityti toliau

Mokytojai irgi laukia Kalėdų

Kalėdos viena laukiamiausių švenčių metuose. Tai stebuklų metas, paslaptingas ir nepaprastas, kada norisi padėti kitam, pagelbėti, atsiprašyti ar atleisti... ir laukti dar vienos pradžios, pradžios – naujų metų, pradžios – naujų darbų, pradžios - saulės grįžimo...

Skaityti toliau

Akcija "Knygų Kalėdos"

Knygos galia beribė. Skaitydami knygas mes turtiname savo žodyną, nusiraminame. Išgirdusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą prisijungti prie akcijos "Knygų Kalėdos" ir mūsų mokyklos bendruomenė nutarė papildyti mokyklos biblioteką naujomis knygomis.

Skaityti toliau

Pirmokai pasveikino darželinukus

Gruodžio 13 dieną 1A klasės mokiniai pasveikino darželinukus su artėjančiomis šventėmis. Mažieji draugai iš „Žilvičio“ darželio, kuris yra įsikūręs mokyklos patalpose, stebėjo vaidinimą „Kalėdų pasaka“, klausėsi dainų, plojo šokėjams.

Skaityti toliau

Socialinis kūrybinis projektas taikai ir vienybei Žemėje
„Apkabinkime Žemę kartu“

Gruodžio 12 d. mokykloje vyko baigiamasis projekto renginys, į kurį buvo kviečiamos 76 dalyvavusios įstaigos. Ta proga II aukšto fojė surengta plakatų paroda. Popietę į aktų salę prigužėjo ir darželinukų, ir pradinukų, ir vyresnių klasių mokinių, grupė dainininkų. Projekto iniciatorė ir globėja Nijolė Gabija Wolmer pasakojo, kaip gimė projekto idėja. Dėkojo dalyviams ir kvietė į naują akciją: vasario 14 dieną išreikšti savo meilę kitokia forma – meilę Žemei.

Skaityti toliau

Vaikai puošia Kalėdas

1A klasės mokiniai kartu su savo mokytoja D.Gaidaniene gruodžio 10 dieną vyko į prekybos ir pramogų centrą „Ozas“. Didžiulį būrį šventiškai nusiteikusių pirmokų lydėjo mamytės, mažosios sesutės. Mokiniai dalyvavo renginyje „Vaikai puošia Kalėdas“.

Skaityti toliau

Kalėdinių puokščių paroda

Nenumaldomai artėja nuostabiausia metų šventė. Šv. Kalėdų belaukiant mokykloje vyksta daug gražių, spalvingų renginių. Kalėdines puokštes, kurios gruodžio 9-13 d. papuošė pradinukų korpuso II ir III aukšto koridorius, pagaminti padėjo ir mokytojos, ir tėveliai bei seneliai.

Gražiausių puokščių autoriai bus apdovanoti padėkos raštais, prizais.

Kalėdinės puokštės

Kalėdinių puokščių paroda

Š. m. gruodžio 9 – 13 d. pradinukų korpuse II ir III aukšto foje vyks Kalėdinių puokščių paroda.

Kviečiame visus apsilankyti parodoje.

Akcija „Papuošk senelių namus“

Š.m. gruodžio 3 d. Vilniaus Viršuliškių mokyklos kandidatai į skautus lankėsi Gerontologijos ir reabilitacijos centre Vilniuje, dovanojo žavius rankų darbo papuošimus Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga, įteikė atvirutes su sveikinimais.

Padėka

Renginys - paroda „Mokykla 2013“

Š.m. gruodžio 6d. mokiniai lankėsi renginyje „Mokykla 2013“ , kuris vyko Litexpo parodų rūmuose. Šio renginio metu mokiniai susipažino su senovinio stalo žaidimu „Kvirkatas“, dalyvavo edukacinėje parodoje „Kodėl laivas plaukia?“ atliko reakcijos greitumo testą ir išmėgino savo jėgas su Formulės -1 simuliatoriais. Susipažino su senoviniais amatais, apsilankė parodoje „Vaikų šalis“ kur sužinojo kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantukus.

Skaityti toliau

Pedikuliozės protrūkis mokykloje

Taip jau atsitiko, kad mokyklos mokinių galvos plaukuose/drabužiuose buvo rasta utėlių. Tačiau tai dar nereiškia, kad Jūsų namuose nesilaikoma higienos reikalavimų. Net kasdieninis galvos plovimas neapsaugo nuo užsikrėtimo utėlėmis. Utėlės negali skraidyti ar šokinėti. Dažniausiai utėlėmis užsikrečiama tiesioginio sąlyčio su utėlėtais žmonėmis metu (iš galvos į galvą), rečiau – keičiantis drabužiais, patalyne, šukomis, šepečiais, naudojantis bendra lova, rankšluosčiais, pagalvėmis.

Prašome imtis priemonių, kad būtų išnaikintos utėlės, esančios Jūsų vaiko galvos plaukuose/drabužiuose. Tam tikslui skirti medikamentai parduodami vaistinėse, jie naudojami griežtai laikantis gamintojo informaciniame lapelyje.

Į mokyklą Jūsų vaikas gali sugrįžti tik tada, kai jo galvos plaukuose/drabužiuose nebeliks utėlių (pritaikius utėlių naikinimo medikamentus arba utėlės ir glindos pašalintos rankiniu būdu). Prašome užpildyti žemiau pažymėtą šio laiško dalį.

PEDIKULIOZĖS ATMINTINĖ

Poetės Violetos Palčinskaitės 70-asis jubiliejus

Gruodžio 5. mokyklos skaitykloje minėjome žinomos vaikų poetės Violetos Palčinskaitės 70-ąjį jubiliejų. Dalyvavo mokytoja Lijana Virbalienė, 5a ir 5b klasių moksleiviai ir bibliotekos darbuotojos.

Skaityti toliau

Pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas

Gruodžio 5 dieną mokykloje vyko pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi!“. Renginį organizavo ir vedė mokytojos Aiva Dauginienė ir Daiva Gaidanienė. Skambėjo gražūs žodžiai apie kalbą, Tėvynę, Lietuvą, gamtą... Konkurse varžėsi net vienuolika dalyvių. Visi jie savo klasių nugalėtojai. Mokiniai buvo išties gerai pasirengę. Išklausėme ir poezijos, ir prozos kūrinių. Visi jaudinosi, tačiau pasirodė puikiai.

Skaityti toliau

Seminaras mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, tėvams

Mokyklos specialioji pedagogė Rasa Jokubauskienė ir logopedė Justina Grušauskaitė gruodžio 4 d. pakvietė į seminarą tėvelius, kurių vaikai turi specialiųjų ugdymosi poreikių. Seminaro tema - „Pagalba mokiniui, turinčiam specialiųjų ugdymosi poreikių, mokantis namuose“. Šio susitikimo metu specialistės kalbėjo apie pagalbos būdus ir galimybes tėvams padėti savo vaikui mokytis namuose, siekiant geresnių jo ugdymosi rezultatų.

Skaityti toliau

Šilumos ir gerumo akcija

Lango stiklu vis rieda ir rieda šaltos lietaus ašaros taip skaudžiai primenančios prie jo rymantį vienišą žmogų. Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Širdį persmelkia vienos senolės pasakyti žodžiai: „Su senatve susitaikyti galima, tačiau su užaugusiu „kelaliu“, kuriuo niekas neateina – neįmanoma“. Neįmanoma pamiršti ir kunigo Arūno Peškaičio pasakymo, kad vienišus žmones prisiminti ir lankyti reikia ne tik per didžiąsias metų šventes.

Skaityti toliau

Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena, pasaulyje minima nuo 1988 m., Lietuvoje – nuo 1991 m.

Mūsų mokykla, minėdama Pasaulinę AIDS dieną, lapkričio 28 dieną prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyvos „ AIDS: geriau žinoti“ organizavo viktoriną - protmūšį aštuntoms ir dešimtoms klasėms.

Skaityti toliau

Tikslųjų ir gamtos mokslų savaitė

2013 m. lapkričio 25 - 29 d. tikslųjų ir gamtos mokslų savaitė.

Lapkričio 25-tą dieną 12.00 val 3 - 4 klasių mokiniai rungsis protmūšyje.
Lapkričio 27-tą dieną vyks laimingo skaičiaus traukimas.
Lapkričio 28-tą dieną per 5 ir 6 pamokas, 120 kabinete vyks 8 ir 10 klasių viktorina skirta pasaulinės AIDS dienos paminėjimui.
Lapkričio 29-tą dieną 8 - 10 kl mokiniai rungsis protmūšyje.

Moksleivių piešinių konkurso „Piešiu savo ateities Lietuvą“ nugalėtojas!

Vilniaus Viršuliškių mokyklos 10-ų klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcijos organizuotame moksleivių piešinių konkurse „Piešiu savo ateities Lietuvą“, kurio tikslas buvo pasitelkiant meninės raiškos priemones skatinti moksleivius domėtis Lietuvos mokesčių sistema bei ugdyti „šešėlinei“ ekonomikai nepakančius piliečius.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų 10 B klasės mokinys DANIEL VASILEVSKIJ tapo vienu iš konkurso nugalėtojų.

Seminaras „Savižudybių prevencija mokykloje“.

Š. m. lapkričio 21 d. Vilniaus Viršuliškių mokyklos mokytojai dalyvavo projekto „Pagalbos mokiniui efektyvumo ir kokybės plėtra, II etapas“ seminare „Savižudybių prevencija mokykloje“.

Mokytojai buvo supažindinti su savižudybės reiškinio priežastimis, sužinojo būdus, kaip atpažinti ketinantį nusižudyti mokinį, kurie mokiniai gali būti priskiriami didesnio pavojaus grupei, mokėsi, kaip kalbėti su ketinančiu nusižudyti mokiniu, kaip padėti mokiniui, kuris galvoja apie savižudybę.

Pasaulinė sveikinimosi diena

SVEIKINIMOSI DIENA buvo sumanyta 1973 m., kai didžiųjų pasaulio valstybių žmonės dėl šaltojo karo aplinkybių buvo susipriešinę, mažai bendravo. Du broliai iš JAV visam pasauliui tada išplatino žinią, skatinančią maloniai sveikintis, šypsotis ir bendrauti.

Pasaulinę sveikinimosi dieną šventė ir mūsų mokykla. Nors diena buvo niūri ir apsiniaukusi, visiems buvo smagu ir linksma.

Skaityti toliau

Mokyklos mokinių ir mokytojų paroda „Spalvotas pasaulis“

2013 m. lapkričio 14 d. LEU galerijoje ,,Verdenė“ buvo atidaryta mūsų mokyklos mokinių ir technologijų mokytojos Dolitos Luotienės kūrybinių darbų paroda ,,Spalvotas pasaulis‘‘. Parodos atidaryme dalyvavo mokyklos bendruomenės atstovai: mokiniai, mokytojai, vadovai. Parodos autorę taip pat sveikino draugai ir artimieji. Padėkos žodžius už originalią parodą išsakė Technologijų ir technologinio ugdymo katedros vedėja Birutė Žygaitienė.

Skaityti toliau

Sėkmingas vaiko kelias mokykloje

Gerb. 1-10 kl. mokinių tėveliai, globėjai ir rūpintojai,

kviečiame Jus š. m. lapkričio 20 d., trečiadienį, 16-19 val. į susitikimą su dalykų mokytojais.

Tema: ,,Sėkmingas vaiko kelias mokykloje“.

Susitikimo metu galėsite individualiai pabendrauti su ugdymo sričių specialistais, aptarti mokinių ugdymo(si) pažangą ir pasiekimus, išsiaiškinti Jums rūpimus klausimus.
Pastaba: nuo lapkričio 19 dienos I a. fojė skelbimų lentoje rasite informaciją apie mokytojų darbo vietas (kabinetų numerius), kuriose lauks Jūsų.
Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Mokyklos administracija


Tradicinis fotografavimas

DĖMESIO !
LAPKRIČIO 13 D., TREČIADIENĮ, TRADICINIS FOTOGRAFAVIMAS SAU IR MOKYKLOS METRAŠČIUI !

Fotografavimosi grafikas

"Feel It – Pajausk skirtumą" paroda

Lapkričio 16 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Pasitinkant šią dieną lapkričio 6-8 dienomis mokyklos fojė Soros International House (http://www.sih.lt/ ) pristato ES projekto „Feel It – Pajausk skirtumą“ ekspoziciją „Įvairovės kelias“.

Parodos lankymo klasių grafikas
Skaityti toliau

"Mokinai atšventė Halloween-ą "

Prieš prasidedant rudens atostogoms, spalio 24 d., Viršuliškių mokyklos mokiniai nutarė atšvęsti Halloween-ą – vis labiau Lietuvoje prigyjančią ir jaunimo mėgstamą senovės keltų papročiais paremtą šventę, kurios mistiškų linksmybių šaknys – Airijoje.

Skaityti toliau

Darbelių iš vaisių ir daržovių paroda „Rudens kraitė“

Spalio 7 – 11 d. mokykloje vyko kasmetinė pradinių klasių paroda „Rudens kraitė“, kurioje galima buvo pamatyti įvairiausių darbelių iš vaisių ir daržovių. Originaliausių darbelių autoriams buvo įteikti apdovanojimai už kūrybiškumą.

Darbeliai iš vaisių ir daržovių

Akcija: „Žinutė mokytojui"

Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba organizavo akciją „Žinutė mokytojui", kurios tikslas: Siekti geresnio mokytojų ir mokinių tarpusavio supratimo, šiltesnių santykių mokykloje.

Mokinių žinutės...

"Mokytojo dienos šventė"

Kaip greit prabėgo rugsėjis... Nespėjome pasikalbėti apie tokias „trumpas“ vasaros atostogas, o jau spalis... Kaip visada spalio pradžioje minime Mokytojo dieną. Mokyklą užplūdo buvusieji mokiniai. Jie sveikino savo auklėtojus ir mokytojus.

Skaityti toliau

Koncertas „Mėgstamų filmų pasaulyje“

Spalio 3 d. mokyklos aktų salėje skambėjo nuotaikingo koncerto „Mėgstamų filmų pasaulyje“ melodijos. Edukaciniu projektu – koncertu mokinius džiugino valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, kuriam vadovauja vyr. dirigentas, buvęs mūsų mokyklos mokinys - 7 laidos abiturientas - Ugnius Vaiginis.

Skaityti toliau

Darželis ir mokykla po vienu stogu!!!???

Sunkiai ir ilgai plušėjo vasarą mokyklos vadovai... Bet buvo verta, nes po savu stogu priglaudė darželinukus.
Įrengti du žaidimų kambariai, du miegamieji, valgykla. Vaikučiai gali džiaugtis naujais baldais, žaislais, atnaujintomis erdvėmis.
O mes džiaugiamės galėdami padėti tėveliams, kurie taip sunkiai gauna vietas darželiuose savo atžaloms.

Skaityti toliau

Europos kalbų dienos minėjimas

"Kalbos mokėjimas – tai laisvė, laisvė bendrauti ir laisvė pažinti."

Kaip ir kasmet rugsėjo 26 d. mūsų mokykloje buvo švenčiama Europos kalbų diena. Pasiruošimas jai vyko kalbų pamokose: mokiniai ruošė projektinius darbus apie įvairias šalis, rinko gražiausius žodžius lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Mokytojai dalyvavo apklausoje „Mokytojas pasaulyje“ tą dieną buvo pristatyti apklausos rezultatai.

Skaityti toliau

Atvira istorijos pamoka "Vilniaus krašto legendos"

Rugsėjo 25 dieną, mokytoja Nijolė Bikulčienė vedė atvirą istorijos pamoką "Vilniaus krašto legendos"

Akimirkos iš pamokos

Rudens lygiadienis

Tradiciškai rudens lygiadienį paminėjo mokyklos folklorinis ansamblis “Viršulis”... Kairiajame Neries krante buvo įžiebta Laumės juosta “Gyvenimo siūlas” ir išplukdyta. Simboliška, kad šis lygiadienis skirtas šviesiam dr. Meilės Lukšienės atminimui.

Skaityti toliau

Saugaus eismo savaitė

Visą savaitę (Rugsėjo 9 – 13 d.) pradinių klasių mokiniai dalyvavo mokykloje vykusiuose saugaus eismo renginiuose: piešė kreidelėmis ant asfalto „Gatvėje būk saugus, saugok save ir kitus“, minė mįsles, sprendė kryžiažodžius apie saugų eismą, prisiminė kelio ženklus renginyje „Linksmieji kelio ženklai“. Klasėse vyko pokalbiai „Saugiausias kelias į mokyklą“, „Noriu būt matomas. Atšvaitai. Ar mokame jais naudotis?“. Taip pat išklausė kitų patarimų saugaus eismo temomis.

Skaityti toliau

Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo 1 – oji šviesi ir viltinga šventė, nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo ir tobulėjimo metai. Mokiniai su tėveliais rugsėjo 2 d. 9 val. pailsėję ir kupini vasaros įspūdžių mokyklos kieme rinkosi į mokslo metų pradžios šventę. Šventėje žodį tarė Vilniaus Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios vikaras kunigas Mozė Mitkevičius. Tėvų priesaiką mokyklai skaitė mokyklos tarybos pirmininkė, darželio,, Žilvitis“ direktorė Inga Bielinienė. Mokyklos direktorė Ramutė Mečkauskienė visiems palinkėjo kantrybės, ištvermės, sėkmės naujais mokslo metais. Šventės pabaigoje visi sugiedojome mokyklos himną, šventę papuošė mokinių meniniai pasirodymai. Geros nuotaikos kupini mokiniai ir mokytojai nuskubėjo į klases, kur vyko pirmoji šių mokslo metų pamoka, skirta mokslo, žinių ir laisvės dienai.

Skaityti toliau

Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla pertvarkoma į Vilniaus Viršuliškių mokyklą

Vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos 2013 m. birželio 5 d. sprendimu Nr.1-1274 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų struktūros pertvarkos“ nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla pertvarkoma į Vilniaus Viršuliškių mokyklą, todėl mokykloje nebelieka vidurinio ugdymo skyriaus.

Administracija


Rugsėjo 1-osios šventė

Vadovaudamiesi Vilniaus miesto mero rengiamo posėdžio Švietimo, kultūros ir sporto departamento klausimais protokolo Nr. 28-252 (1.2.13-T1) nutarimu informuojame, kad Mokslo ir žinių dienos (Rugsėjo 1-osios) šventė bus organizuojama 2013 m. rugsėjo 2 d.


GERBIAMI TĖVELIAI !

Norime informuoti, kad mokykloje nuo 2013 m. m. rugsėjo 1 d. formuojama PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO KLASĖ.

Priešmokyklinis ugdymas teikiamas vaikui, kuriam tais kalendoriniais metais sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas nėra teikiamas jaunesniam nei 5 metų vaikui ir vaikui, kuriam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai. Išsamesnę informaciją galite rasti: www.smm.lt/ugdymas/ikimokyklinis.htm

Informacija ir registracija telefonu: 2400 584 (raštinė) arba 2400 585 Pradinio ugdymo skyriaus vedėja.

Ar žinai... >>

Kvietimas

VILNIAUS OZO GIMNAZIJA KVIEČIA MOKYTIS NUOTOLINIU BŪDU (internetu)

vyksta mokinių priėmimas 2013/2014 mokslo metams


Daugiau informacijos >>

BŪSIMUOSIUS PIRMOKUS KVIEČIA „ZUIKIŲ MOKYKLĖLĖ“

BIRŽELIO 11 - 13 d. VISUS BŪSIMUOSIUS PIRMOKUS KVIEČIA „ZUIKIŲ MOKYKLĖLĖ“ Į SUSIPAŽINIMO PAMOKĖLES…

Plačiau apie "ZUIKIŲ MOKYKLĖLĘ" >>

Menų savaitė
2013-04-27

Menų savaitė, kuri vyko mokykloje balandžio 22-26 dienomis, kvietė visus norinčius, galinčius, prijaučiančius dalyvauti renginiuose, seminaruose, konkursuose, varžybose.

Savaitės leitmotyvas – “Žmogus tarp žmonių...“

Skaityti toliau >>

Užsienio kalbų savaitė
2013-04-20

Pirmadienio rytą mokytojus ir mokinius mokykla pasitiko pasipuošusi, ant kiekvienų kabineto durų kabėjo spalvingi drugeliai su išminčių žodžiais, pasakytais prieš tūkstančius metų bei šių dienų garsenybių citatomis anglų, rusų bei vokiečių kalbomis. Drugeliai kvietė pavasarį, o citatos įkvėpė kūrybiškumui, prasmei, džiugesiui.

Skaityti toliau >>

Išvyka į parodą „Dienos svajos, nakties košmarai“
2013-04-17

2013 m. balandžio 17 dieną 10A ir 10C kl. mokiniai su dailės mokytoja Žaneta Puodžiūniene aplankė VDA parodų salėse „Titanikas“, II aukšte (Maironio g., 3, Vilnius) atidarytą parodą „Dienos svajos, nakties košmarai“. Parodoje eksponuojami tapybos, grafikos ir skulptūros kūriniai, atspindintys siurrealizmo meninę kryptį ir siurrealumo apraiškas Lietuvos dailėje.

Skaityti toliau >>

Kai mokiniai atostogauja – mokosi mokytojai...
2013-03-27

Kai mokiniai atostogauja – mokosi mokytojai... Šių mokinių Velykinių atostogų metu jie kaip niekad užimti.

Skaityti toliau >>

Pasaulinė vandens diena
2013-03-23

Kovo 22 dieną pradinių klasių mokiniai paminėjo Pasaulinę vandens dieną. Dar neprasidėjus pamokoms, persirengę vandens lašeliais trečių klasių mokiniai mokyklos fojė sveikino visus ateinančius į mokyklą su šia švente ir vaišino vandeniu.

Skaityti toliau >>

Renginys skirtas pasaulinei vandens dienai paminėti
2013-03-22

Kovo 22 dieną mokiniai atėję mokyklon buvo nustebinti dekoracijomis. Trečios ir ketvirtos pertraukų metu dvyliktų klasių mokiniai: Monika Dobrovolskytė, Judita Vaitauskaitė, Akvilė Viltrakytė, Ignė Bukėnaitė ir Vitalijus Dūda demonstravo bandymą „Plazmolizė ir turgoras“. Mokyklos bendruomenei buvo aiškinama ir rodoma kaip vanduo juda iš ląstelių ir į ląsteles. Jaunieji laborantai mokė pradinių klasių mokinius pasigaminti patiems ląstelių mėginius ir juos stebėti mikroskopu. Mažieji tyrėjai buvo aktyvūs ir žingeidūs.

Skaityti toliau >>

"Mokausi iš kino"
2013-03-22

"Mokausi iš kino" projektas kino teatre „Pasaka“ siūlė dalyvauti vienos dienos praktinėse ir teorinėse animacijos dirbtuvėse, kuriose užsiėmimus vedė profesionalūs animatoriai. Animacijos dirbtuvės yra skirtos 5–12 klasių moksleiviams. 2013-03-19 dirbtuvių metu 6a kl. moksleiviai, technologijų mokytoja Vaida Babravičienė ir dailės mokytoja Žaneta Puodžiūniėnė buvo supažindinami su animacijos istorijos ir teorijos pagrindais, animacijos technikomis bei išmėgino savo jėgas kurdami animacinį filmą. Svarbiausia yra noras sužinoti, kaip buvo kuriami vieni ar kiti filmai, pamatyti juos bei sukurti kažką savo. Galbūt kam nors tai bus senos svajonės įgyvendinimas, juk ne kasdien sukuriami animaciniai filmai.

Į dirbtuves užsiregistravusiems vaikams duodama namų darbų – savarankiškai pasiruošti dirbtuvėms. Dirbtuvių metu moksleiviai susiskirsto į 3 komandas, kiekviena iš jų dirba su skirtingu filmo scenarijumi. Dirbtuvių metu sukuriami trys skirtingi animaciniai filmai. Juos peržiūrėti galite čia

Dirbtuvių trukmė: 1 diena (8 val.)

Atvirų durų diena
2013-03-21

Kovo 21 dieną mokykloje svečiavosi darželinukai, jų auklėtojos bei tėveliai. Ketvirtųjų klasių mokiniai iš anksto ruošėsi šiam susitikimui. Jie parengė spektakliuką „Tuoj ir rytoj“, šoko, dainavo, grojo, demonstravo kovos menus Niat Nam, deklamavo savos kūrybos eiles.

Skaityti toliau >>

"Tarpmokyklinės rungtynės"
2013-03-21

2013-03-21, Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko Vilniaus Ozo gimnazijos ir Vilniaus Viršuliškių vidurinės mokyklos dešimtokų susitikimas. Drauge organizavome draugiškas sportines rungtynes.

Siunčiame Jums nuorodą į šio renginio vaizdo reportažą

Poezijos lietutis
2013-03-19

Nors šiemet gamta vis bando mūsų kantrybę, pradinukų klasėse šviesu, šilta ir jauku, o ir pavasaris atėjo laiku. Kovo 19d. per pertraukas mokyklos koridoriuose vyko garsinis skaitymas ,,Poezijos lietutis“.

Skaityti toliau >>

ŠALIS TA – LIETUVA VADINAS
2013-03-12
Kovo 6 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo žinių viktorinoje „Šalis ta – Lietuva vadinas“, skirtoje Kovo 11 –ajai paminėti. Renginyje dalyvavo 2 – 4 klasių mokiniai. Iš kiekvienos klasės atvyko po tris atstovus. Susirinko patys išmaniausi, daugiausiai apie Lietuvą žinantys, mokiniai.

Skaityti toliau >>

Technologijų olimpiada „Pažvelk į pasaulį kitaip...“
2013-03-08
Kovo 8 dieną LEU vyko Vilniaus miesto 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiada „Pažvelk į pasaulį kitaip...“. Mūsų mokyklai atstovavo Edita Kulikauskaitė, 10 A klasės mokinė (9-10 klasių kategorija) ir Diana Juckevič, 12B klasės mokinė (11-12 klasių kategorija).

Skaityti toliau >>

Kaziuko mugė
2013-03-02
Kovo pirmąją šurmuliavo smagioji, jau tapusi tradicine, mokyklinė Kaziuko mugė, kuri kvietė mokinius ir jų tėvelius linksmai praleisti laiką.
Kasmet Viršuliškių vidurinės mokyklos pradinukai pavasarį pasitinka linksmai ir kūrybingai. Šiais metais mugėje prekiavo ne tik patys mažiausi, prie jų prisijungė ir vyresni mokiniai.

Skaityti toliau >>

Sniego namo, iglu statymas
2013-02-27
Š.m. vasario 23 dieną mokiniai, lankantys Sveikos gyvensenos būrelį kartu su tėveliais, broliukais, sesutėmis dalyvavo praktiniame užsiėmime gamtoje "Sniego namo, iglu statymas".

Skaityti toliau >>

Dvyliktokų šimtadienis
2013-02-25
Š. m. vasario 22 d. Viršuliškių vidurinėje mokykloje vyko 34-osios abiturientų laidos Šimtadienis. Šventė labai laukiama kiekvienais metais, tačiau šiais metais ji buvo išskirtinė – gaila, bet tai paskutinis mokyklos dvyliktokų Šimtadienis...

Skaityti toliau >>

“Gražiausios šypsenos“ konkursas
2013-02-12

Iškilmingai skelbiame GRAŽIAUSIOS ŠYPSENOS konkurso nugalėtojus

Konkurso nugalėtojai >>

Duonos šventė
2013-02-06
Vasario 5 dieną mokykloje vyko Duonos šventė. Tai Šv. Agotos diena. Senovės lietuviai šią dieną kepė ir apeigose šventino kasdienį maistą – duoną. Tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų. Todėl ir pasirinkome šią datą.

Skaityti toliau >>

Užgavėnių kaukių paroda
2013-02-04
Pradinių klasių mokiniai jau ruošiasi Užgavėnėms. Kviečiame apsilankyti parodoje ir pasigrožėti pačių mokinių pasigamintomis kaukėmis.

Skaityti toliau >>

Šypsenų diena
2013-02-02

Šių metų, sausio 25 dieną, mokykloje buvo "Šypsenų diena". Ačiū mokinių parlamentui už idėją ir renginio organizavimą.
Buvo labai linksma diena!

Kelios linksmiausios akimirkos >>

DAILĖS OLIMPIADOS DARBŲ TEMA: „Būti savimi, išlikti ir augti“
2013-02-01
Šiuolaikinei dailei būdinga meninių ieškojimų ir stilistinių krypčių įvairovė. Svarbus tampa kiekvieno menininko originalumas ir savitas kūrybinis stilius, tai, kuo jis išsiskiria iš kitų kūrėjų. Dailės olimpiada skatina mokinius ieškoti savo kūrybinio kelio, ugdytis dailės raiškos gebėjimus, labiau pažinti savo kultūros šaknis.

Skaityti toliau >>

GRIPAS
2013-01-31
Kas yra gripas?
Gripas – tai ūminė kvėpavimo takų infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu. Skirtingai nuo kitų kvėpavimo takų infekcijų, gripas sukelia ūmią ligą ir yra pavojingas dėl sukeliamų komplikacijų. Kasmet gripu suserga 5-10 proc. gyventojų. Gripu užsikrėsti galima tiesiogiai kontaktuojant su sergančiuoju, arba naudojantis jo daiktais (gripo virusas ant daiktų išlieka gyvybingas net 24 – 48 val.).

Skaityti toliau >>

Tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos...
2013-01-30
2013 m. sausio 30 dieną mokykloje vyko „Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2013“ tarpmokyklinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kuriose dalyvavo „Pelėdos“ pradinės, Trakų Vokės vidurinės ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Sporto salės sienos ir langai vos atlaikė varžybų įtampą. Arši kova vyko net 9 estafetėse: bėgimas, kamuolio vedimas aplink lankus, kūlversčiai, „tuneliai“, šokinėjimas šokdyne, užduotys su teniso kamuoliukais. Nugalėdavo tai viena, tai kita, tai trečia komanda. Bet... labiausiai fortūna šypsojosi „Pelėdos“ pradinukams, juk nemandagu šeimininkams laimėti...

Skaityti toliau >>

ŠALTUKUI PASPAUDUS...
1 - 5 klasių mokiniai Į mokyklą gali neiti oro temperatūrai esant 20 laipsnių šalčio ar žemesnei.
6 – 12 klasių mokiniai Į mokyklą gali neiti oro temperatūrai esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei.
Mokykla ir mokytojai dirba bet kokiu oru...

Ugniagesiai gelbėtojai pataria, kaip saugotis šalčio
Kviečiame į mokinių darbų parodėlę
2013-01-23
Kviečiame visus į technologijų mokytojos Dolitos Luotienės parengtą mokinių darbelių parodą mokyklos pirmo aukšto 4 korpuse. Čia rasite penktokių tekstilinius darbelius „Spalvotas šunytis“. Pasigrožėsite aštuntų klasių merginų dekoruotomis lėkštėmis. Prisiminsite senus gerus laikus, kai pagrindinis mergaičių žaislas buvo skudurinė Onutė. Susipažinsite ne tik su labai šiuolaikiška jaunimo mada, pasirinksite modelį nuotakos suknelei ar vakarui – visa tai sukūrė mūsų mokyklos jaunosios dešimtų klasių dizainerės.

Menų metodinės grupės informacija

Mokinių darbelių mini galerija >>

Pradinukai puošia Kalėdas
2012-12-15
Gruodžio mėn. 10 - 14 dienomis vyko tradicinė pradinių klasių mokinių Kalėdinių puokščių ir atvirukų paroda. Savo puikiais darbeliais mokiniai ne tik papuošė mokyklą, bet ir praskaidrino nuotaiką visai mokyklos bendruomenei.

Kalėdinių puokščių ir atvirukų galerija >>

Adventinė vakaronė su kalėdinių prieskonių šėlsmu
2012-12-12
Puoselėjant bendradarbiavimo tradicijas, gruodžio 12 d., trečiadienio vakarą į mokyklą rinkosi mokytojai ir kolegos iš lopšelio darželio „Žilvitis“. Visi atrodė kiek neįprastai, kas su skarom ant galvos, kas su ilgais sijonais, kas su prijuostėmis...
Vakaronė prasidėjo senosiomis adventinėmis apeigomis, vėliau prisistatė keturi Lietuvos regionai – aukštaičiai, žemaičiai, dzūkai ir suvalkai.

Skaityti toliau >>

Pradinių klasių meninio skaitymo konkursas
2012-12-06
Kaip ir kasmet, iškritus pirmajam sniegui ir klasėse papuošus kalėdines eglutes, pradinukai jau būna pasiruošę meninio skaitymo konkurso finalui. Turime daug talentingų mokinių, tad gruodžio 5d. išgirdome klasių atstovų deklamuojamas eiles.

Skaityti toliau >>

Pasaulinė sveikinimosi diena
2012-11-21
Lapkričio 14 – 21 dienomis pradinių klasių mokiniai ruošėsi Pasaulinei sveikinimosi dienai. Kiekvienas mokinukas stengėsi kuo gražiau parašyti, nupiešti pasisveikinimo žodžius. Klasių durys buvo papuoštos gražiais palinkėjimais, sveikinimais. Pradinių klasių koridorius puošė spalvingi stendai, ant palangių pražydo mandagumo gėlės.

Skaityti toliau >>
AUKLĖTI, O NE BAUSTI. KĄ KALBA VAIKAI...
2012-11-16
„AUKLĖTI, O NE BAUSTI“

Ką kalba vaikai...

„Mušami vaikai jaučia skausmą, jaučiasi nemylimi, jaučiasi nelaimingi“
„Kai tėvai muša, jie nepagalvoja, kad ir vaikai turi jausmus, jiems skauda, jie stengiasi, bet jiems nepavyksta“
„Mušami vaikai jaučia nusivylimą tėvais ir praranda pasitikėjimą, jaučiasi nesaugūs“
„Mušami vaikai bijo savo tėvų, jie verkia ir ilgai to nepamiršta“
„Mušami vaikai labai kenčia, pyksta, jiems skauda. Jie jaučiasi nemylimi, pažeminti ir nuskriausti“
„Mušami vaikai yra nelaimingi“
„Kai tėvai muša, jie nežino, nepagalvoja, kad jiems skauda ir vėliau jie elgsis taip pat ir su savo vaikais“
„Mušami vaikai jaučia liūdesį ir baimę. Jų širdelės verkia“

Tarptautinė nerūkymo diena
2012-11-15
Tarptautinę nerūkymo dieną (2012 m. lapkričio 15 d.) mokiniai, mokytojai ir darbuotojai mokykloje pasirašė "Antinikotininę madingo jaunuolio deklaraciją", kurią kūrė mokyklos mokiniai, išrinkta 10C klasės mokinių deklaracija.

Skaityti mokinių deklaraciją >>
Aplinkosaugos projektas: „Mes rūšiuojam“
2012-11-02

Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla, nuo šių metų, lapkričio mėnesio,prisijungė prie prie aplinkosaugos projekto "Mes rūšiuojam", kurio tikslas skatinti bendruomenę rūšiuoti atliekas ir taip saugoti GAMTĄ.

Skaityti toliau >>
Mokykloje nuo rugsėjo mėnesio vykdomas projektas „Pozityvi ir gyvybinga šeima“.
2012-10-16

Mokykloje nuo rugsėjo mėnesio vykdomas projektas "Pozityvi ir gyvybinga šeima, pagal Lietuvos Respublikos socialinės ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų programą. Projekto tikslas – skatinti savarankiško ir gyvybingo šeimos instituto kūrimąsi, suteikiant projekto dalyviams žinias ir praktinius įgūdžius, kurie padės formuoti naują šeimos vaikų auklėjimo filosofiją, paremtą pozityvia disciplina ir pozityviais tėvystės įgūdžiais; skatins šeimoje efektyvią komunikaciją ir efektyvius tarpasmeninius santykius, bendrą visų šeimos narių atsakomybę už šeimos gyvenimą.
Skaityti toliau >>
Vaisių ir daržovių mitingas
2012-10-15
Projektas ,,Sveikatiada“ – socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokykloje. Mūsų mokykla noriai dalyvauja „Sveikatiados“ veiklose.
"Sveikatiados" Vaisių ir daržovių mitingas - pirmoji mėnesinė veikla 2012-2013 mokslo metais, kuri mūsų mokykloje vyko spalio 8 – 14 d. Visą savaitę vyko renginiai, kuriais buvo siekiama atkreipti pradinės klasės mokinių dėmesį į kasdienę šviežių vaisių ir daržovių vartojimo naudą, kiekvieno žmogaus organizmui.
Skaityti toliau >>
Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas
2012-10-06
Šiais mokslo metais Mokytojo dienos šventimas prasidėjo neįprastai anksti – spalio 1 dieną Siemens arenoje dauguma mokyklos mokytojų klausėsi bohemiečių operą „Bohema“. Šį nuostabų reginį Vilniaus miesto taryba ir Vilniaus meras p. Artūras Zuokas dovanojo visiems Vilniaus pedagogams.
Na, o Mokytojo dienos rytas prasidėjo rudeniškais sveikinimais – kiekvienas gavo dovanų po obuolį – vaisingumo ir valdžios simbolį. Juk kiekvienas, mažas ar didelis, yra mokinys. Kiekvienas, mažas ar didelis – yra mokytojas. Mes mokome Jus, mokiniai, tačiau labai daug ir išmokstame patys iš Jūsų... Prasidėjus pirmajai pamokai nuoširdžiausius žodžius savo mokytojams skyrė mažieji pradinukai.
Skaityti toliau >>
Pradinukai paminėjo pasaulinę gyvūnijos šventę
2012-10-05
Spalio 4 dieną paminėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną. Pradinių klasių mokiniai pasakojo apie tai, kaip rūpinasi gyvūnėliais, rašė rašinėlius, kūrė eilėraštukus, piešė, atsinešė ne tik nuotraukas, bet ir pačius augintinius.
Skaityti toliau >>
Dvyliktokų išvyka į Europos komisijos atstovybę
2012-09-29
Š. m. rugsėjo 28 d. Europos komisijos atstovybėje vyko anglų kalbos pamoka Europos kalbų dienai paminėti. Pamokos tema: Europos kalbų įvairovė bei svarba ir vertėjo darbo ypatumai.
Skaityti toliau >>
Europos kalbų šventė
2012-09-27
Rugsėjo 26 dieną Viršuliškių mokykloje šurmuliavo Europos kalbų diena. Šios dienos rytą mokykla pasitiko klegėdama įvairiomis Europos Sąjungos kalbomis. Laba diena, Guten Tag, Labdien, Buenos dias, Hello, Salvete, Buon giorno, Do???? ????, Tere!– taip trečiadienį visus esančius mokykloje sveikino ketvirtų klasių mokinių kūrybiniai darbeliai.
Skaityti toliau >>
Lietuvos žydų genocido dienos minėjimas
2012-09-24
Jau ne vienerius metus Hiūstono Holokausto muziejus, esantis Jungtinėse Amerikos Valstijose inicijuoja projektą „Drugeliai“, kuriuo skatinama prisiminti 1,5 mln. žydų vaikų, nužudytų Holokausto laikotarpiu.
Pirmą kartą projekte kartu su kitų Lietuvos mokyklų bendruomenėmis dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai, prisimindami tragišką Lietuvos žydų vaikų likimą, lankstė, klijavo, piešė, spalvino, karpė ar kitaip gamino drugelius, kurie simbolizuotų žuvusius žydų vaikus. Visi drugeliai buvo eksponuojami respublikinėje parodoje Radviliškio Vaižganto progimnazijoje nuo 2012 m. vasario 3 dieną.
Skaityti toliau >>
Baltų vienybės dienos minėjimas
2012-09-23
Etninės kultūros būrelio mokiniai rugsėjo 17 – 21 dieną mažus ir didelius mokykloje ragino aktyviai įsijungti į muziejaus edukacinę programą, minint Baltų vienybės dieną. Ta proga visą savaitę buvo demonstruojama baltų genčių istorijos mokinių ir mokytojų kūrybinių darbelių paroda.
Skaityti toliau >>
Sporto šventė
2012-09-20
Rugsėjo 19 dieną vyko Sporto šventė. Susirinkusius dalyvius ir mokytojus pasveikino pradinio ugdymo skyriaus vedėja Janė Darafėjienė. Renginį vedė pradinių klasių mokytojos Rūta Ramanauskienė ir Ramunė Varnienė.
Skaityti toliau >>
Po ilgų laukimo metų ir į mūsų kiemą atėjo šventė!
2012-09-03
Vienų labai lauktai, kitų nelabai laukta atėjo 2012 m. rugsėjo 3-ioji. Ypatinga diena ne tik mažiesiems pirmokėliams, kurie pirmą kartą peržengė mokyklos slenkstį, ne tik dvyliktokams, kuriems rugsėjo skambutis skamba paskutinį kartą, bet ir tiems, kurie nuo praėjusių metų lapkričio dirbo, triūsė, dažė, statė ar šildė, tiems, kurie visus 2011 – 2012 mokslo metus ištvėrė be langų, tarp dėdžių ir tetų statybininkų, tiems, kurie vedė pamokas tai viename, tai kitame kabinete, tiems, kurie vasarą praleido tiesiogine prasme tarp apkasų, be abejonės tiems, kas visokeriopai stengėsi, kad praėjusioji rugsėjo 3-ioji nušvistų kitokia.
Skaityti toliau >>

Projekto „Nedelsk“ „Tūkstančio gervelių“ akcija mokykloje
Teatro būreliai „Šypsena“ ir „Žaidžiame teatrą“

Gegužės 25 dieną mokykloje vyko „Gyvūnų paroda“

Pradinių klasių savaitė “BŪK SAUGUS KELYJE”

„Savaitė BE PATYČIŲ“ (2011-03-21 – 2011-03-27)

Pradinių klasių mokiniai šventė Užgavėnes

Kovo 2 dieną 7 c klasėje vyko atvira  integruota anglų kalbos ir istorijos pamoka.

Vasaris – sveikatingumo mėnuo

KAZIUKO MUGĖ

Viršuliškių vid. mokykloje vasario 7-11 dienomis vyko Užsienio kalbų savaitės renginiai.

 Džiugi naujiena!

11-12 klasių mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada įvyko!


MAŽŲJŲ TALENTŲ KONKURSAS

SAUSIO 13-OSIOS LIEPSNELĖMS  NUPLEVENUS

"DĖMESIO! ARTINASI GRIPAS..."Gruodžio 7 dieną , 13.00 val. vyko pradinių klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas.

2010-12-01 Mokykloje minima PASAULINĖ AIDS DIENA.


2010-11-08 - Europos sveikos mitybos diena

Tarptautinė šokio diena

Projekto  ,,IT naktis“ sklaida mokykloje

Pasaulinė vandens diena

Paukščių ir Žemės diena

Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos dvidešimtmečiui – sąjūdiečių ir jaunimo rengiama eisena Nepriklausomybės keliu.

Kaziuko mugė


Vilniaus Viršuliškių mokykloje grupelė šaunių 11-okų įsteigė mokinių mokomąją bendrovę „1337 Socks“.

VILNIAUS VIRŠULIŠKIŲ VIDURINĖS MOKYKLOS RENGINIŲ, SKIRTŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 20-MEČIUI, GRAFIKAS


Minint Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną Vilniaus Viršuliškių vidurinėje mokykloje vyko spektaklio „Lietuvos Didžioji kunigaikštystė“ premjera. Spektaklis skirtas Žalgirio mūšio 600 metų minėjimui.


Vasario 11 d. vyko Duonos šventė. Šventėje dalyvavo trečių klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojai.

MININT 1991 METŲ SAUSIO 13 DIENOS ĮVYKIUS Š.M. ŠIĄ DIENĄ MOKYKLOJE JAU TREČIUS METUS IŠ EILĖS PRASIDĖJUS PAMOKOMS LANGUOSE DEGĖ ŽVAKIŲ LIEPSNELĖS, SIMBOLIZUOJANČIOS UŽ LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĘ ŽUVUSIŲJŲ GARBĘ BEI KOVOJANČIOS LIETUVIŲ TAUTOS STIPRYBĘ...


Mūsų mokyklą taip pat aplankė „trys karaliai“ Kasparas, Merkelis (Melchioras) ir Baltazaras.

Š.m. gruodžio mėn. 7-18 dienomis 1-ojo aukšto pradinių klasių korpuse vyksta Kalėdinių puokščių paroda. Maloniai kviečiame apsilankyti.


Vilniaus Viršuliškių vidurinės mokyklos komanda (25 moksleiviai) dalyvauja Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje organizuojamame EUROSCOLA konkurse. Konkursas yra skirtas klimato kaitos tematikai bei kasdieniams veiksmams , kurie galėtų padėti stabdyti klimato atšilimą bei pagerinti ekologiją.

Konkurso tema: „Mano ekologiška diena“

Užduoties forma:  Komiksas

Komandos nariai labai dėkoja 12 a mokiniui  Danieliui Kibartui įgyvendinusiam komandos idėjas ir nupiešusiam komiksą „Martyno ekologiška diena“.


Iki gruodžio 11 dienos vyksta akcija „Pasidalink knyga ir gražiu žodžiu“. Jos metu galima atnešti gerai išsilaikiusias grožinės, mokomosios ar kitokios literatūros knygas, kurios po to atiteks vaikų globos namų vaikams.

 


Iki gruodžio 4 dienos vykdoma „Šilumos ir gerumo“ akcija. Jos metu mokyklos 1-5 klasių mokiniai neša megztas kepuraites, šalikus, pirštines, kojines, kurias po to atiduosime skurdžiau gyvenančioms šeimoms, kad atėjus žiemai visi galėtų džiaugtis sniegu ir nebijoti šaltuko J

 


Lapkričio 16-20 dienomis mokykloje vyko „Maisto banko“ akcija.

Visi aktyviai dalyvavome, surinkome gausybę produktų, kurie

 nukeliavo skurstantiesiems, todėl LABAI AČIŪ VISIEMS!!! J

 


  Pažymint Pasaulinę AIDS dieną, Viršuliškių vidurinėje mokykloje buvo surengta „AIDS – žmonijos rykštė“ akcija. Akcijos tikslas – atkreipti bendruomenės dėmesį į šią visuomeninę problemą. Gruodžio 1 dieną moksleiviai iš žvakučių mokyklos kieme dėliojo kaspiną, kuris simbolizuoja tarptautinę prevenciją ir solidarumą su užsikrėtusiais ŽIV  ir sergančiais AIDS žmonėmis. Žvakių liepsna simbolizavo norą pažinti gyvenimą. Tuo pat metu mokyklos fojė buvo pakabintas informacinis stendas apie AIDS. Gruodžio 4 dieną 10-11 klasių mokiniams vyks paskaita, o  8-10 klasių mokiniai dalyvaus antireklamos konkurse „Kvaišalams-Ne“ .